close

O nas

Jesteśmy firmą z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży techniki scenicznej, specjalizującą się w realizacji projektów multimedialno-oświetleniowych.
Dzięki wiedzy, doświadczeniu, umiejętnościom technicznym i produkcyjnym oraz wysokim kompetencjom w projektowaniu i kreowaniu, realizujemy wymagające pod względem technologicznym projekty, zapewniając ich najwyższą jakość i bezpieczeństwo dla Klienta oraz unikatowe i dopasowane do jego potrzeb.

Co nas wyróżnia

Zaangażowanie – na pewno masz w nas oddanego partnera a nie tylko podwykonawcę, w pracę nad projektem angażujemy się tak, by spełnił on Twoje oczekiwania oraz przyniósł satysfakcję ze współpracy dla obu stron.

Otwartość na unikatowe rozwiązania – tak jak nasi Klienci zainteresowani jesteśmy różnorodnością, dążymy do tworzenia unikatowych projektów, szytych na miarę pod konkretne potrzeby. Dostępne technologie i rozwiązania dają niesamowite możliwości ich wykorzystania, by za każdym razem projekty miały szansę się od siebie różnić i zaskakiwać odbiorcę.

Wsparcie w zakresie kreacji i projektowania – wiedza nt. wykorzystania danej technologii i nasza otwartość na nowe rozwiązania sprawia, że często jesteśmy angażowani do współtworzenia kreacji danego wydarzenia pod względem technologicznym oraz projektowania sceno-techniki przy wykorzystaniu profesjonalnych programów graficznych i obliczeniowych.

Wysoka jakość świadczonych usług – w naszej organizacji przestrzegamy wewnętrznie ustalonych procedur oraz podziału obowiązków i kompetencji. To sprawne działanie przekłada się automatycznie na naszą relację z Klientem, gwarantując terminowość dostarczanej usługi, bezpieczeństwo jej wykonania, zgodnej z oczekiwaniami oraz komfortem współpracy dla wszystkich osób zaangażowanych w projekt.

Wiedza i doświadczenie – wielu z nas pracuje w tej przestrzeni zawodowej wiele lat; za nami tysiące godzin w różnych warunkach, przy użyciu wielu technologii, często pod gigantyczną presją czasu, także w sytuacjach które nas zaskakiwały po raz pierwszy. To nasz bagaż doświadczeń i ogromna wiedza, którą na co dzień wykorzystujemy w naszej pracy, jest najlepszą referencją, gwarantującą pomyślność przedsięwzięcia.

Bezpieczeństwo – zarówno to związane z wykonaniem zlecenia zgodnie z ustaleniami, ale także to związane z naszą pracą. Dlatego troska o naszych pracowników budujących przestrzenie sceniczne oraz późniejszych użytkowników, są dla nas wartością nadrzędną.

Kim jesteśmy

Jesteśmy ponad 40 osobą grupą pasjonatów, która oczekuje od siebie nawzajem niezawodności, rzetelności i zaufania, dzięki czemu te same wartości możemy przenieść na relację z naszymi klientami.

Produkcja i Logistyka – odpowiedzialna za organizację projektu, budżetowanie, koordynowanie działań oraz wsparcie Klienta.

Realizacja i Technika – odpowiedzialna za techniczne aspekty związane z realizacją projektów; w tym kierownicy ekip, realizatorzy oświetlenia i multimediów, operatorzy mediaserwerów, riggerzy.

Nasze zaplecze techniczne

Będąc mocno zaangażowanym w doradztwo, kreowanie i projektowanie rozwiązań technologicznych, zapewniamy własny sprzęt techniczny światowych marek takich jak

który z racji pracy w środowisku pracy eventowej, jest przede wszystkim bezpieczny z punktu widzenia częstych montaży i demontaży, dopasowany do potrzeb realizacji mniejszych i większych przedsięwzięć, dający możliwość wielorakiego zastosowania w różnych konfiguracjach i formach.